Deputatlar tarkibi

Chop kilish
Kurildi: 1263

Xalq deputatlari Uychi tuman Kengashi deputatlari

1-Yangier saylov okrugidan Azizov Anvar Abdurashidovich, O‘zbekiston MK "Vatanparvar" tashkiloti  tuman kengashi raisi o‘rinbosari

2-Ziyokor saylov okrugidan Otabaev Umarxon Mamaduroyimovich, Do‘stlik MFY raisi

3-Rovot saylov okrugidan Abdullayev Avazbek Lutfillayevich, "Bek-kon" ta'minoti mas'uliyati cheklangan jamiyati raisi

4-Ezgulik saylov okrugidan Bozorboyev Islomjon  Ne'matillayevich, Uychi tuman fermer xo‘jaliklari va tomorqa yer egalari kengashi raisi

5-Birlashgan saylov okrugidan G‘aniyev Akmalsher Qodiraliyevich, Uychi sanoat, transport va aloqa kasb-qunar kolleji direktori

6-G‘ayrat  saylov okrugidan Xojimirzayeva Adiba Fazliddinovna, "Shahnoz master klass" xususiy korxonasi rahbari

7-Boyag‘on saylov okrugidan Sotiboldiyev Dilmurod Ismonjanovich, "Usmonjon domla" fermer xojaligi rahbari

8-Soku saylov okrugidan Karimova Gulchehra Ergashevna, Uychi sanoat, transport va aloqa kasb-hunar kolleji direktori o‘rinbosari

9-Qo‘rg‘oncha  saylov okrugidan Zaitov Mirzoxid Yusupjanovich, Uychi tumani xalq ta'limi bo‘limi mudirining o‘rinbosari

10-Gulzor  saylov okrugidan Mo‘ydinov Muxtorjon Ibroximovich, Gulzor MFY raisi

11-Markaziy saylov okrugidan Apaqov Muxammadayubxoja Po‘latovich, Uychi tumani hokimi

12-Shifokor saylov okrugidan Abdug‘apparov Akramjon Tursunpo‘latovich, O‘zXDP Uychi tuman kengashi raisi

13-Navoiy saylov okrugidan Maxkamov Ulug‘bek Xakimjonovich, 26-maktab o‘qituvchisi

14-Yangichek saylov okrugidan Maxkamov Akmal Tolibjanovich, 1-bolalar va o‘smirlar sport maktabi direktori

15-Muborak saylov okrugidan  Egamov Baxtiyor Abdubannonovich, O‘zMTDP Uychi tuman kengashi raisi

16-Tepasaroy saylov okrugidan Ismailov Akmalbek Rustamjanovich, 33-maktab direktori

17-Bog‘ ko‘cha saylov okrugidan Bobomirzayev Boxodir Toxtamirzayevich, 38-maktab direktori

18-Yuksalish saylov okrugidan Xakimova Gavxar Abdukaxxarovna, 12-maktab direktori

19-Guliston saylov okrugidan Malikov A'zamjon Xusanbayevich, "Abdumalik" fermer xo‘jaligi boshlig‘i

20-Qumtepa saylov okrugidan Oxunova Tojixon Odilovna, Qumtepa MFY  raisi

21-Jiydakapa  saylov okrugidan Sobitov Abdilxapiz Mamatxonovich, 18-maktab yoshlarni chaqiruvga  qadar boshlang‘ich  tayyorgarlik rahbari

22-Bo‘ston saylov okrugidan Jalalov Otabek Maxmudullayevich, Jiydakapa qurilish va kommunal xo‘jaligi kasb-hunar kolleji direktori

23-Fayziobod saylov okrugidan Bobajanov Azimjon Olimjanovich, 27-maktab direktori o‘rinbosari

24-Cho‘rtuk saylov okrugidan Dadaxanov Yoqubjon Raximovich, tadbirkor

25-Mirzaravot saylov okrugidan Mo‘ydinov A’zamjon Abdikayimovich, 11-maktab direktori

26-O‘nhayat saylov okrugidan Nazarova Ra'noxon Mamajanovna, Uychi tumani hokimining o‘rinbosari, tuman xotin-qizlar qo‘mitasi raisi

27-Obod saylov okrugidan Ataqo‘ziyev Anvarjon Maxamatobitovich, O‘zbekiston yoshlar ittifoqi Uychi  tuman kengashi raisi

28-Pastguzar saylov okrugidan Jorayev G‘anisher Maxmudovich, "Mahalla" xayriya jamoat fondi Uychi tumani bo‘linmasi raisi

29-Mashad saylov okrugidan Muxiddinov Fazlidin Patxullayevich,  Namangan shahar 10-oila poliklinikasi Mashad filiali mudiri,

30-Qashqar saylov okrugidan Valiyev Raxmatjon Turg‘unbaevich, "Davron Furqat imkon fayz" fermer xo‘jaligi rahbari 

 

Davlat ramzlari

Developed by jtemplate

2020-yil - "Ilm-ma'rifat va raqamli iqtisodiyotni rivojlantirish yili"

 

 

 

Ob-havo

Kommunal xizmatlar tarifi

Valyutalar kursi

  
© 2014, Namangan viloyati Uychi tumani hokimligining rasmiy axborot portali. Sayt materiallaridan foydalanilganda www.uychi.uz manbasi ko'rsatilishi shart.
Sayt Namangan viloyati hokimligining Kompyuterlashtirish markazi tomonidan ishlab chiqilgan.